KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15549165

nr 1554 9165

Monica Lorentzon

(f. 1940), Sverige

Stilleben. Signerad, daterad -61. Blandteknik på pannå, 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 49x57 cm

Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 augusti 2023
kl 20:28:18

31/7 23:19:58 1      100 kr
4/8 15:50:26 2      Vinnande bud

Monica Lorentzon

Läs mer om Monica Lorentzon